Üç Analistten Bu 3 Altcoin İçin Boğa Tahminler: Hazırlanın!

Kripto analisti Lockridge Okoth, FET’in muhtemelen 3,48 dolara doğru bir hamle yapacağını tahmin ediyor. Analist Ibrahim Ajibade, lider altcoin rakibi Solana’dan bir toparlanma bekliyor. Analist Aaryamann Shrivastava ise LINK için yüzde 25’lik bir yükselişten bahsediyor.

FET fiyat tahmini: Altcoin fiyatı kırılmaya hazırlanıyor!

Fetch.ai (FET) fiyatı bir süredir istikrarlı bir düşüş trendinde. Bu da boğaların ellerini nasıl oynadıklarına bağlı olarak bir kırılma için tonu belirliyor olabilir. Kuzeye doğru bir kırılma için boğaların, 1,70 dolarlık desteği savunması gerekiyor. Böylece, yukarı doğru bir hareketi kolaylaştırmaları mümkün olacak.

1,70 doların üzerindeki bir sıçrama, Fetch.ai fiyatının düşüş trendi çizgisinin üzerine çıkmasını sağlayarak %50 geri çekilmeyi 1,98 doların üzerindeki desteğe etkili bir şekilde çevirebilir. Oldukça güçlü bir yükseliş durumunda, altcoin fiyatının 2.87 dolar eşiğine kadar yükselmesi mümkün. Bu da mevcut seviyelerinden % 40’ının üzerinde bir kazanç anlamına geliyor. Ayrıca, en son 28 Mart’ta gördüğü 3,48 dolarlık zirveye doğru bir koşu da olası.

FET/USDT 1 günlük grafik

Diğer taraftan, 1,70 dolarlık destek seviyesi kırılırsa, altcoin fiyatının 1,50 dolara kadar düşmesi mümkün. Hatta, olası bir toparlanmadan önce 1,00 dolarlık psikolojik seviyeyi yeniden test etmesi muhtemel. Korkunç bir durumda ise FET için 0,49 dolar masaya gelecektir. Bu da mevcut seviyelerinden yaklaşık %75 düşmesi demek olur.

SOL fiyat tahmini: Tüm gözler 170 dolar direnci üzerinde!

Solana (SOL) fiyatı 24 saatlik zaman diliminde hafif değer kazandı. Ancak yeni katılımcılar düşük fonlama oranları sinyalinden yararlanmak için devreye girerse, SOL önümüzdeki günlerde muhtemelen 200 dolara doğru ilerleyecektir. Bununla birlikte, bu yükseliş tahminini doğrulamak için Solana boğalarının öncelikle aşağıdaki 20 günlük SMA fiyat göstergesinde olduğu gibi 171 dolar bölgesinde baş gösteren satış duvarını aşması gerekiyor.

Solana (SOL) Fiyat tahmini. Kaynak: TradingView

Eğer boğalar bu kilit direnç kümesini aşarsa, 200 dolara doğru bir sıçrama daha mümkün. Ancak aşağı yönlü makro rüzgarlar devam ederse, altcoin kısa vadede muhtemelen 140 – 160 dolar kanalı içinde konsolide olacaktır.

LINK fiyat tahmini: Altcoin için sırada 17 dolara tırmanış mı var?

Chainlink’in (LINK) 13,4 dolar destek seviyesi civarında seyrediyor. Bu seviye birkaç gündür altcoini destekliyor. Bu yüzden, bu noktadan bir geri dönüş mümkün. Dolayısıyla LINK, 14,6 doları aştığında bir toparlanmaya tanık olabilir. Bu, Chainlink’in fiyatının, yükseliş yolunda 15,6 dolarlık dirençten ödün vermemesi koşuluyla 17 dolara yükselmesini sağlayacaktır. Bununla birlikte, altcoinin 13,4 dolar desteğinden düşerek 12 dolara ulaşması da ihtimal dahilinde. Bu, LINK’in birkaç gün önce sıkıştığı azalan üçgen formunun işaret ettiği hedef fiyat.

LINK/USDT 12 saatlik grafik. Kaynak: TradingView

Makaledeki görüşler ve tahminler analistlere ait olup, kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Kriptokoin.com olarak yatırım yapmadan önce mutlaka kendi araştırmanızı yapmanızı öneririz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir